SIMPLY AMAZING

Leaf

  • 100% ELEKTROMOBIL
  • ZCELA NOVÉ TECHNOLOGIE:
  • TECHNOLOGIE E-PEDAL A PROPILOT
cena od 859 000,- Kč
Nissan Leaf

Popis

AŤ JE VAŠE KAŽDODENNÍ JÍZDA PROSTĚ ÚŽASNÁ

Vychutnejte si okamžité zrychlejí a vydejte se kamkoli, aniž byste museli stavět natankovat. Vyzkoušejte chytřejší, bezpečnější a jednodušší jízdu, která vám přináší větší jistotu i potěšení. Přejděte na nový Nissan LEAF, nejmodernější elektromobil na silnicích.

JÍZDA, KTERÁ PŘESNĚ SPLŇUJE VAŠE OČEKÁVÁNÍ

Inteligentní mobilita Nissan mění vztah mezi řidičem a vozem. Představte si auto, kterému stačí na zrychlení, zpomalení i zastavení jediný pedál, samo dokonale zaparkuje a pomáhá vás chránit před okolním nebezpečím. S technologiemi Inteligentní mobility Nissan promění nový Nissan LEAF bežnou jízdu v nezapomenutelný zážitek.

ODVÁŽNÝ NOVÝ VZHLED

Od moderní modře laděné kabiny, přes „vznášející se“ střechu, po upravený předek s průsvitně modrou přední maskou V-motion, s novým Nissanem Leaf budete středem pozornosti. Objevte nový dynamický design vozu Nissan LEAF.

OBJEVTE NOVÝ NISSAN LEAF VE 3D

Od charakteristických LED světlometů, přes černý střešní spoiler, po zatmavená skla – pětimístný 100% elektromobil Nissan LEAF vypadá lépe než kdy dřív.

INTEGROVANÁ TECHNOLOGIE

S integrací pro chytrý telefon a nastavitelným zobrazením informací o jízdě zůstanete připojeni i na cestách. V novém voze Nissan LEAF je všechno chytřejší i zábavnější.

BEZKLÍČOVÝ PŘÍSTUP A TLAČÍTKO START

Naskočte do svého nového Nissanu LEAF, stiskněte tlačítko a vyražte na cestu. S inteligentním klíčem Nissan v kapse či kabelce je to opravdu jednoduché.

Technické specifikace

Elektro
Maximální rychlost 144 km/h
Maximální výkon 110 kW
Zrychlení z 0 na 100 km/h 7,9 s

NOVÝ LEAF

Ceník

Bílá (326)
Bílá
326
Hnědá Chestnut (CAN)
Hnědá Chestnut
CAN
Šedá (KAD)
Šedá
KAD
Zeleno stříbrná (KBR)
Zeleno stříbrná
KBR
Stříbrná (KY0)
Stříbrná
KY0
Červená Magnetic (NAJ)
Červená Magnetic
NAJ
Perleťově bílá (QAB)
Perleťově bílá
QAB
Červená (Z10)
Červená
Z10
Černá (Z11)
Černá
Z11

Spotlight